Říjen 2009

Matt Lewis o natáčení Relikvií a další info

27. října 2009 v 15:26 | Bětuška |  Neville Longbotom

Matthew Lewis (Neville) se v Bostonu zúčastnil akce známé jako "Harry Potter: The Exhibition". Ve zdejším muzeu se koná výstava různých rekvizit z Harryho Pottera. Při té příležitosti Matt prozradil, že bitvu o Bradavice začne natáčet během příštího týdne.
Co Matt prozradil o výstavě...
"Byl jsem naprosto ohromen. Slyšel jsem o výstavbě v Chicagu, ale vůbec jsem nevěděl, že je tak veliká. Je to neuvěřitelné. Vydáte se za roh a vůbec netušíte, co na vás čeká. Přišlo mi to, jako kdybych se vrátil zpět v čase do doby, kdy mi bylo jedenáct a kdy jsem se prvně procházel Velkou síní nebo Tajemnou komnatou. Děti si tohle musí zamilovat. Doufám, že aspoň trochu zažijí to, co zažíváme mi při natáčení."

Co Matt prozradil o Relikviích...
"Dostal se mi do ruky scénář - jeho čtvrtá verze - pro druhou část Relikvií. Já vůbec nemám tušení, jak se tohle zvládne natočit. Je to ohromné, co se rozsahu týče. Některé scény jsou naprosto neuvěřitelné."

"Začínám natáčet příští týden. Neville bude zakrvácený a otlučený vůdce odporu, bitvou zocelený veterán."

Podle všeho by mělo jít o natáčení scén související se Zapovězeným lesem a Voldemortem.A na závěr ochutnávka toho, jak to v muzeu v Bostonu vypadá:Tam bych se chtěla podívat, a vy?


Mít stejné jméno jako Harry Potter není legrace

27. října 2009 v 15:24 | Bětuška |  Zajímavosti

Nad tímhle jsem se pobavila:

Mnoho médií, včetně oficiální "Harry Potter sekce" na Twittru dnes vybralo článek původně pocházející z deníku Daily Mail o muži jménem Harry Potter. Není zrovna nadšený z toho, že sdílí jméno s hlavní postavou z knih J.K. Rowlingové.

Pan Potter řekl: ,, Když jsem dostal místo v bance, nemohli nejdřív uvěřit, že jsem uvedl své pravé jméno na formuláři. "

,, Jsem jediný člověk v budově, který nemusí říkat celé své jméno, když mluví se zákazníkem po telefonu."

"Když náhodou řeknu celé své jméno do telefonu, není to nikdy dobrý start - lidi to moc rozptyluje."
Zatímco mladá herecká hvězda z Potterovské série nastřádala pěknou hromádku milionů, pan Potter bude šťastný, když se jemu a jeho přítelkyni podaří koupit jejich první společný dům.

Hledá tento mladý muž jen pozornost ostatních, nebo je z této věci opravdu nešťastný ? Obtěžovalo by tě, kdybys měl(a) stejné jméno, jako někdo z hlavních postav ?


Kvíz nových tváří

21. října 2009 v 13:44 | Bětuška |  Princ Dvojí Krve

Připravila jsem si pro vás takový malý kvíz o nových postavách c Princi.
KOho hrají níže uvedené postavy?
řešení v c.č.

1) Jim Broadbent
2) Hero Fiennes-Tiffin
3)Helen McCroryová
4) Dave Legeno
5) Jessie Caveová
6) Freddie Stroma


Diplomek pro mě za bleskovku

19. října 2009 v 15:55 | Bětuška |  Diplomky pro mě

Krásný, moc díky :)


Rup přežil prasečí chřipku

19. října 2009 v 15:53 | Bětuška |  Rupert Grint

Stal se 1. celebritou, která se nakazila prasečí chřipkou. Herec měl velké štěstí, že doktoři rozpoznali příznaky zákeřné nemoci v jejím nejranějším stádiu, takže nemohl být ohrožen na životě. Nemoc měla jen mírný průběh, ted´už je ale fit...


17.10.2009

17. října 2009 v 11:54 | Bětuška |  Moje kecíky

Tak jsem na to přišla, i některým mým SB se neobjevuje menu, takže v tom nejsem samas, asi je to chyba, bud PC, což si nemyslím, nebo chyba blog.cz, at to dají do pořádku!!!

Pomoc! Kde mám menu?

17. října 2009 v 10:07 | Bětuška |  Moje kecíky

Normálně mi zmizelo menu a nevím kde ho mám, vám se zobrazuje? Ani když dám ve volbách když se přihlásím profil tak se mi nezobrazí, bože proč?

Hazel Douglas jako Batylda

14. října 2009 v 14:33 | Bětuška |  Novinky

V minulých dnech byla do role Batyldy Bagshotové potvrzena herečka Hazel Douglas, která je v Británii známá spíš z televizní tvorby. O jejím obsazení se spekulovalo již na jaře, ale až teď byla definitivně potvrzena.

***
potterweb.cz


Rup v Cherrybomb

7. října 2009 v 14:09 | Bětuška |  Rupert Grint

Jak asi může dopadnout trojúhelník dva kluci a jedna holka? Samozřejmě špatně!
Nejlepší kámoši Luke (Robert Sheehan) a Malachy (Rupert Grint) se rozhodnou, že tyhle prázdniny si fakt užijou, ale vše se trochu mění, když se jim do cesty připlete záhadná dívka Michell (Kimberley Nixon). Ta rozehraje velmi nebezpečnou hru, kdy zkouší, co všechno přátelství Luka a Malachyho vydrží. A tak se bezstarostné prázdniny obou kluků mění v divokou jízdu plnou sexu, drog a alkoholu, která může skončit velmi špatně. V jedné z hlavních rolí tohoto irského dramatu uvidíš i Ruperta Grinta, který už nebude tím jelimánkem Ronem z Harryho Pottera, jak ho znáš, ale pěkně ostrým hochem, který nejde pro ránu daleko. Uvidíme, jak mu tahle role drsňáka sedne, ale kdy se film dostane do našich kin, to ještě známo bohužel není. Zatím totiž dost bojuje s cenzurou a tak je možné, že se ho asi ještě nějaký čas nedočkáme.
***
divka.cz