Leden 2010

29.1.2010

29. ledna 2010 v 13:31 | Bětuška |  Moje kecíky

Ahojky zlatíčka, promiňte že se hlísím až po tak dlouhé době, ale nemám čas skoro na nic :-( A co vízo, jak vám dopadlo??? Já sem to dotáhla na trojky takže dobré :D Naše třída má nejhorší průměr ze všech prváků :D

Jinak musím trošk reklamu na můj druhý blog, jsem na něm asi častěji než tady, za to se o mlouvám, ale na něj mi píše i více lidí, a celkově tak, ale néže by mně HP nebavilo naopak :-)

Najdete ho Tady.

Tak zatím pápá, miluju Vás :-*

Rozhovor s dvojčaty Phelpsovými

13. ledna 2010 v 9:23 | Bětuška |  Fred a George Weasleovi

Můžete nám říct, jak jste se dostali k rolím v Harry Potterovi?
James: Náš kamarád viděl inzerát v novinách. Nikdy předtím jsme v ničem nehráli a máma pak jednou příšla k nám do pokoje a zeptala se: "Vám by se to líbilo? Jestli do toho chcete jít, tak jděte." To bylo někdy koncem školního roku a máma povídá: "Konkurz je naneštěstí ve středu, takže to zanemená, že budete muset vynechat ten den školu." A my jsme předstírali: "Bože, to ne."

Oliver: A tak jsme šli na konkurz. Byli tam zároveň i zájemci o jiné role. Bylo tam kolem tří tisíc lidí. Nikdy jsem neviděl pohromadě tolik lidí s brýlemi bez skel či něčím podobným. Děcka kolem nás chodily s jizvou na čele namalovanou rtěnkou (že mě nenapadlo užít rtěnku:)).

James: Byla tam spousta lidí, kteří měli zkušenosti z hereckých škol a měli co nabídnout, jen mi jsme přišli s prázdnou. Neměli jsme na sobě ani stejné oblečení, my jsme nikdy nenosili stejné věci. A tak jsme rychle zaběhli přes ulici do nejbližšího obchodu a koupili si 2 stejné košile. Pak jsme čekali dvě a půl hodiny než jsme se dostali před castingovou porotu. Pak následovalo několik zkoušek, a to vše se událo před devíti lety.


Fotka z natáčení xD

12. ledna 2010 v 11:14 | Bětuška |  Ohnivý Pohár

tumblr_kv32y6NXee1qzjqiho1_1280

***

HP je všude :-D

11. ledna 2010 v 13:27 | Bětuška |  ZajímavostiJsou to nové fotky, ale kdyby to takhle vypadalo v našem městě, byla bych v sedmém nebi :-)


11.1.2010

11. ledna 2010 v 9:47 | Bětuška |  Moje kecíky

Ahojte všichni,

všechny SB mi povinně napíší jak se mají :-) Moc bych chtěla poděkovat: Bečince, Adíkovi, Hermioně Watson, katie a kaylušce06, že mi sem chodí, je to hrůza že některá SB mi sem nezavítají ani jednou za dva týdny a kdybych (asi před měsícem) neudělala třízení, nepoznala bych tu zdrcující skutečnost, že mi sem chodila sotva polovina :-)

No ale teď něco jinýho, ve škole mám teď pohodičku, jelikož děcka jeli na Lyžák, takže s pár děckama máme individuální program - což znamená INTERNET :D

Miro Šmajda byl zasypán dívčími kalhotkami :-D

5. ledna 2010 v 14:14 | Bětuška |  Moje kecíky

No já z toho nemůžu:

"Na Vánoce mi přišlo ještě víc kalhotek než kdykoliv jindy. Opravdu už nevím, co s nimi," řekl Super.cz Šmajda, který by si zřejmě mohl otevřít vlastní butik s dámským spodním prádlem.
Některé z kalhotek dokonce byly natolik odvážné, že Miro zatoužil poznat, která z dívek mu je vlastně poslala. Ale nakonec se do žádného pátrání nepustil a nechal se unášet pouze vlastní fantazií. Ovšem přišel mu i pravý opak sexuálně vzrušivého prádla. V jednom balíku prý totiž objevil něco, co sám nazval "prapodivné bílé bombarďáčiky". Ty si však rovněž ponechal a dle svých vlastních slov do nich oblékl jednoho ze svých plyšáků. Jak sám dodal: "Přece je nebudu vyhazovat, když se jedná o tak užitečný a obrovský kus látky."
"prapodivné bílé bombarďáčiky" - to je nejlepší xD xD

***
super.cz

Emma Watson mezi nejlépe oblékanými hvězdami 2009

4. ledna 2010 v 15:24 | Bětuška |  Ostatní

Emma Watson byla serverem InStyle zařazena mezi 100 nejlépe oblékaných hvězd roku 2009.
Emma Watson získala uznání díky šatům, které měla na sobě během módní akce London Fashion Week. Server InStyle výběr odůvodnil následovně:
"Nemusíte se oblékat příliš slavnostně nebo si brát šaty neúměrné vašemu věku, když se procházíte po červeném koberci. Líbí se mi tyto šaty, které vypadají sexy a nedospěle zároveň."

Emma Watson in Burberry Prorsum