Červen 2010

Hlasuj!

22. června 2010 v 10:33 | Bětuška |  Ostatní

Emma je v soutěži o nejlepší fantasy herečku, to musí  mít v kapse!! I když Kristen je dost vysoká laťka!


Emma: "Nechci vypadat jako stařena!"

14. června 2010 v 15:59 | Bětuška |  Ostatní

"Nechci mít vrásky, a pokud tomu alespoň trošku pomůže to, že nepolezu na sluníčko, jsem pro! Být teď krásně snědá, ale ve třiceti vypadat jako stařena? To teda fakt díky, nechci! Navíc mi připadá sexy nejít z davem!"

Tomu říkám silné slovo :D

Emma

Emma Watson: "Jako by někdo umřel!"

1. června 2010 v 15:55 | Bětuška |  Ostatní

www
Konec Harryho Pottera se blíží...
"Mám pocit, jako by někdo umíral," svěřila se filmová Hermiona Grangerová: "Určitě si říkáte, že přeháním, ale já to tak opravdu cítím!" Proč?

S natáčením filmů o čarodějnickém učni začala Emma v jedenácti. Teď jí je dvacet a před čtrnácti dny padla poslední klapka k závěrečnému dílu HP!

"Nikdo by na záčátku neřekl, že se z nás stane taková parta," vzpomíná Emma, která nyní studuje vysokou školu: "Dívat se na starší díly Harryho je pro mne velmi emotivní a mám co dělat, abych nebyla dojatá."

Emma je teď natolik nešťastná, že na příští tři měsíce zcela vyčistila svůj diář, aby se z konce natáčení zotavila. "Vážně mě to mrzí a nemám chuť dělat něco dalšího. Chci si od filmování odpočinout a strávit léto s rodinou."

"Zatím přesně nevím, kam pojedu na prázdiny, ale jsem si jistá, že proběhnou v klidném tempu. Musím hodně relaxovat a dát se trochu dohoromady," svěřila se filmová Hermiona.

Silné emoce však nesužují jen Emmu."Jsem z toho zničený," přiznal Daniel Radclife a pokračoval: "Je to vážně velmi smutné. Harry Potter je součást mého života. Dal jsem do něj velkou část sebe a konec natáčení znamená, že tahle kapitola končí. Je konec dospívání!"

Poslední část seriálu o čarodějnickém učni, Harry Potter a relikvie smrti je rozdělena do dvou filmů. První by se měl objevit v kinech v listopadu tohoto roku a druhý v červenci 2011.

***
hp-daily.blog.cz