Říjen 2011


Sny a projekty herců ve filmech Harryho Pottera

2. října 2011 v 19:52 | Per-quiee |  Zajímavosti

Tom Felton
Láká ho dráha muzikanta. Rád by se stal rapperem a spolupracoval třeba se slavným Snoop Dog­gem. "Přemýšlel jsem, že udělám ně­jakou hudbu ve stylu skupiny N-Dubz. Těším se, že zapadnu do špinavé britské rapové scény," říká.

Bonnie Wright
Mezi její sny patří procestovat celý svět, což se jí pomalu ale jistě daří. Zatím se jí nejvíce líbilo v Austrálii. Pokud by jí prý herecká kariéra nevyšla, pravděpodobně by se stala pianistkou nebo saxofonistkou. Už odmala je totiž velmi nadaná. Krásně maluje, tancuje, sportuje, umí hrát na různé nástroje a má cit pro estetiku.

Alan Rickman
Spolu s kolegou Colinem Firthem patří mezi nejoblíbenější herce v Británii. Až do svých dvaačtyřiceti let se věnoval jen divadlu. Pak mu dal producent Joel Silver příležitost, aby si zahrál ve Smrtonosné pasti. Od té doby jeho hvěz­da jen stoupá. Režiséři si ho chválí hlavně proto, že dokáže bez problémů změnit svůj vzhled k nepoznání. To se ukázalo i v případě Snapea.

James a Oliver Phelpsovi
"Stále si přeji, abych byl tak otevřený a extrovertní, jako byl Fred. Zároveň bych chtěl mít jeho talent na byz­nys a obchodování," svěřil se James, který je o třináct minut mladší než jeho bratr. "Líbí se mi, že Geor­ge je vždy odhodlaný, má výdrž a dokáže bez ostychu bojovat proti černé magii. To bych asi nedokázal," svěřil se Oliver. Ten je v současné době o něco úspěšnější než jeho bratr. Na rozdíl od něj už dostal další filmovou roli. Ztvární francouzského spisovatele Alfreda Jarryho v životopise Pabla Picassa Latin Quarter.


Puppet Pals

1. října 2011 v 10:39 | Per-quiee |  Zajímavosti

Staré, ale vždycky mě to rozesměje :DDDD