Daniel Raddcliffe

Harry Potter online

20. listopadu 2009 v 13:25 | Bětuška

Chcete si zahrát famfrpál? Hru najdete Tady, jo, a berte to z nadsázkou :D

Dan kritizuje Stmívání

20. listopadu 2009 v 13:19 | Bětuška

Tvůrci seriálu Simpsonovi si v příštím Speciálním čarodějnickém díle (premiéra v USA na podzim 2010) budou "utahovat" z upírské ságy Twilight spisovatelky Stephenie Meyerové.

V parodii na upírskou romanci jako hvězdný host vystoupí v originálním znění herec Daniel Radcliffe, kterého znáte z filmové verze Harryho Pottera. Líza se ve strašidelném příběhu, podobně jako v původní předloze Twilight (Stmívání), zamiluje do upíra.
Upír ze Stmívání s hlasem Harryho Pottera je novinka, ovšem sám Harry Potter se již v Simpsonových objevil. Bylo to ve 12. speciálním čarodějnickém díle, který byl poprvé v USA odvysílán v roce 2001.

Nový shoot Dana pro Parada magazine

9. září 2009 v 15:05 | Bětuška

Daniel a monokl

3. září 2009 v 14:58 | Bětuška

Dan poskytl nedávno rozhovor pro magazín One. Během rozhovoru byl dotázán, zda někdy utrpěl nějaké zranění během natáčení. Na otázku odpověděl kladně a že k incidentu došlo během natáčení scény v Godrikově dole pro Relikvie smrti. K incidentu mělo dojít během léta a Dan z něho vyvázl s monoklem.

Danovo vyjádření najdete v c.č.

Dan - 7.6.09

18. června 2009 v 16:33 | Bětuška

Dan v magazínu Teens

18. června 2009 v 16:23 | Bětuška

Něco o Danovi

6. března 2009 v 15:43 | Bětuška
Info:

Čtrnáctiletý Daniel Radcliffe si opět zopakoval roli Harryho Pottera, kterou tak úspěšně zahrál již v předchozích dvou dílech Harry Potter a Kámen mudrců a Harry Potter a Tajemná komnata.

Díky roli Harryho Pottera se Daniel Radcliffe proslavil po celém světě a získal také v roce 2002 cenu britského Variety Club za nejlepšího nováčka. V dubnu 2002 obdržel také prestižní cenu Davida Di Donatella.

Daniela Radcliffea vybrala produkce z tisíců uchazečů až po dlouhém hledání ideálního představitele. Daniel je synem literárního agenta Alana Radcliffea a castingové agentky Marcii Greshamové. Před úlohou v Harrym Potterovi se objevil v televizním filmu BBC David Copperfield. Svůj celovečerní debut si odbyl jako syn Jamie Lee Curtisové a Geoffreyho Rushe ve filmu Panamský krejčí. Po premiéře filmu Harry Potter a kámen mudrců se zařadil mezi nejznámější lidi planety. "Je tu jeden významný rozdíl," říká třináctiletý Daniel o svém úspěchu. "Předtím jsem nikdy neviděl svou tvář otištěnou na autobusech." Co však stále zdůrazňuje: Jsem Daniel, ne Harry! Na podzim přešel Radcliffe na novou školu. "Doufám, že moji noví spolužáci budou chtít poznat mě, nikoliv Harryho a budou mě mít rádi kvůli mně samotnému," říkal před příchodem do školy Dan. I nadále zůstává příznivcem fotbalového Fulhamu, poslouchá punkovou muziku - Sex Pistols, Iggyho Popa, The Clash. "Rád bych se jednou stal spisovatelem, ale když přijde na psaní, jsem strašlivě líný," přiznává se třináctiletá hvězda, která byla označena jako nejznámější chlapec na Zeměkouli. " Napsal jsem už povídku, ale má jen jedinou stranu. Ale také by se mi líbilo režírovat."
Daniel Radcliffe

Fotky Dana

6. března 2009 v 15:39 | Bětuška

Daniel Radcliffe

Daniel - Info

28. ledna 2009 v 15:23

InfoJméno:
Daniel Jakob Radcliffe
Záliby:Hraní na basovou kytaru, dívání se na závody Formule 1
Domácí mazlíčci:2 Psi : Bink a Nuggeta
Postava: Harry Potter
Datum narození: 23.07.1989
Místo narození: Fulham, Londýn, Anglie
Znamení: Lev
Oblíbený: Film: Charlieho andílci, Spiderman
Seriál: The Simpsons
Herečky : Nicole Kidman, Julia Roberts, Kate Winslet, Catherine Zeta-Jones, Kate Hudson, Renee Zellweger, Jodie Foster, Kirsten Dunst, and Cameron Diaz
Herci : Tom Hanks, Ben Stiller, Jude Law, Ed Harris, and Robert DeNiro
Idol : Gary Oldman
Hudba : The Stroke, Stereophonics, Dandy Warhols, Sex Pistols, Iggy Pop, The Thrills, Darkness, Jet, Red Hot Chili Peppers, Rolling Stones, Longview, The Libertines, The Stranglers and The Undertones, David Bowie, ColdPlay, Deftones, Blur, The Music, Zwan, Brendan Benson, The Rapture.
 
 

Reklama