Moje kecíky

Vracím se ?

30. září 2011 v 19:47 | Per-quiee

Já vím, já vím... už přes rok jsem tu nebyla, ale co to změnit ? Co kdybych se KONEČNĚ začala znovu zajímat o tolik milovaný svět HP ? Zkusím to s novou přezdívkou a startuju novou éru !

Smazala jsem si affs, které jsem předtím měla, myslím že na mě už stejně zapomněly...

Určitě nabírám nové :)

Omlouvám se...

4. března 2010 v 9:14 | Bětuška

Moc se, hlavně všem SB omlouvám, že teď skoro neobíhám, ale fakt to nezvládám, jsem donucená blog pozastavit na dobu neurčitou, prosím všechny SB ať si mně nemažou a mají se mnou strpení :(( :D

29.1.2010

29. ledna 2010 v 13:31 | Bětuška

Ahojky zlatíčka, promiňte že se hlísím až po tak dlouhé době, ale nemám čas skoro na nic :-( A co vízo, jak vám dopadlo??? Já sem to dotáhla na trojky takže dobré :D Naše třída má nejhorší průměr ze všech prváků :D

Jinak musím trošk reklamu na můj druhý blog, jsem na něm asi častěji než tady, za to se o mlouvám, ale na něj mi píše i více lidí, a celkově tak, ale néže by mně HP nebavilo naopak :-)

Najdete ho Tady.

Tak zatím pápá, miluju Vás :-*

11.1.2010

11. ledna 2010 v 9:47 | Bětuška

Ahojte všichni,

všechny SB mi povinně napíší jak se mají :-) Moc bych chtěla poděkovat: Bečince, Adíkovi, Hermioně Watson, katie a kaylušce06, že mi sem chodí, je to hrůza že některá SB mi sem nezavítají ani jednou za dva týdny a kdybych (asi před měsícem) neudělala třízení, nepoznala bych tu zdrcující skutečnost, že mi sem chodila sotva polovina :-)

No ale teď něco jinýho, ve škole mám teď pohodičku, jelikož děcka jeli na Lyžák, takže s pár děckama máme individuální program - což znamená INTERNET :D

Miro Šmajda byl zasypán dívčími kalhotkami :-D

5. ledna 2010 v 14:14 | Bětuška

No já z toho nemůžu:

"Na Vánoce mi přišlo ještě víc kalhotek než kdykoliv jindy. Opravdu už nevím, co s nimi," řekl Super.cz Šmajda, který by si zřejmě mohl otevřít vlastní butik s dámským spodním prádlem.
Některé z kalhotek dokonce byly natolik odvážné, že Miro zatoužil poznat, která z dívek mu je vlastně poslala. Ale nakonec se do žádného pátrání nepustil a nechal se unášet pouze vlastní fantazií. Ovšem přišel mu i pravý opak sexuálně vzrušivého prádla. V jednom balíku prý totiž objevil něco, co sám nazval "prapodivné bílé bombarďáčiky". Ty si však rovněž ponechal a dle svých vlastních slov do nich oblékl jednoho ze svých plyšáků. Jak sám dodal: "Přece je nebudu vyhazovat, když se jedná o tak užitečný a obrovský kus látky."
"prapodivné bílé bombarďáčiky" - to je nejlepší xD xD

***
super.cz

9.12.2009 + kalendáře

9. prosince 2009 v 14:02 | Bětuška

Ahojky, uf uf, dneska mám ale těžký den! Písemka ze španělštiny, IKT... šp jsem zvládla, al to Ikt dopadne katastrofálně :( Našprtala jsem se to jak blbá ale on tam dal stašně zákeřné otázky, takže jsem vůbe nevěděla o co je, no nevadí no :( asi už bych si měla na blbé známky zvyknout :)

Přikládám další moc krásné kalendáře Emm.


2.12.2009

2. prosince 2009 v 16:24 | Bětuška

Ahojky všichni, moc se vám omlouvám, že tady vůbec nejsem, hlavně teda SBéčkům, mám toho ve škole až nad hlavu, je mi to moc líto, je to hrůza ekonomika sem ekonomika tam, do toho chemie a fyzika s naprosto nemožnými učiteli, no dovedete si to představit :D. není to hold sranda, proto jsem tady teď tak málo. Budu se snažit přijít co nejčastěji, moc se toho neděje v HP světě, moc mě mrzí že to všechno končí, myslím sice, že se objeví pár royhovorů a shootů, ale už to nebude to co bývalo :(


18.11.2009

18. listopadu 2009 v 14:06 | Bětuška

Včera toho bylo hodně k vidění, oslavili jsme Den Studenstva, neboli Sametovou revoluci. Ve zprávách tomu věnovali 10 minut tak to už něco znamená...

je to den, který je považován za impuls, který vedl k rozpadu komunistického režimu.

Noo joo, tak už dost faktů, oficiálně jsem zase na blogu, takže doufám že to moje všechny SB pochopili, ale toho učení je vážně nad hlavu :-), zavítala jsem s novým dessem, moc mě potěšili kladné ohlasy, díky díky díky ale nbyla to moje práce, aby si někdo nemyslel :-).
Zatím pápá a učte se :-)

4.11.2009

4. listopadu 2009 v 14:36 | Bětuška

Ahojky Sbínka, moc a moc se omlouvám, že tady nebývám, ale na škole mám nega práce, teď jsme dostali udělat projekt z chemie na dvanáct stran, a víte co mám za téma? České Nobelovi ceny za chemii, mám shrnout včechny cey z historie a za co, no konec :(

Nudááá, a co vy? Pořád se šprtím jak blbá, mám vás moc ráda, ale blog budu muset pozastavit na dobu neurčitou, určitě to nebude moc dlouho, stavím se tak jedenkrát do týdne, ano do té knihovny nemám čas chodit, tak mi to odpusťte...

17.10.2009

17. října 2009 v 11:54 | Bětuška

Tak jsem na to přišla, i některým mým SB se neobjevuje menu, takže v tom nejsem samas, asi je to chyba, bud PC, což si nemyslím, nebo chyba blog.cz, at to dají do pořádku!!!

Pomoc! Kde mám menu?

17. října 2009 v 10:07 | Bětuška

Normálně mi zmizelo menu a nevím kde ho mám, vám se zobrazuje? Ani když dám ve volbách když se přihlásím profil tak se mi nezobrazí, bože proč?

30.9.2009

30. září 2009 v 13:54 | Bětuška

Emoticone cool 2 Ahojky děti moje Emoticone cool 2

akorát jsem byla na fecebooku, ale je to tady takový blbý PC, že se všechno zobrazuje strašně velikým a ani se to tam málem nezobrazilo, takže pfff. Ted´ zrovna sedím s Eliškou (moje spolužačka ze střední, se kterou jsem chodila i na základku) v učebně PC, protože po škole sem můžem chodit, já jsem na internetu, a Ela píše Zav, jelikož ho máme jako předmět, a dá se z něho propadnout, tak ho asi za chvíli půjdu psát taky :), ale nemyslím si, že by nás někdo dohnal, jsme před ostatníma dost napřed :)

11.9.2009

11. září 2009 v 8:00 | Bětuška

Ahojky SBéčka, zdravím vás z hodiny IKT, je to nuda, ale byla jsem vyvolaná už minulou hodinu, jako první (!), asi si na ně zasedl nebo co :), dneska to bude o ničem celý den, protože nemáme ani angličtinu ani španělštinu, která mě jako jediná uplně baví, z dějepisu máme totální kráááávu!!! Moc mně mrzí, že jsem nezapsala do třízení SB Veroniky bylo to perfektní SB, ale tak co, nechodila mi sem ona ani já jí, takže to tak asi mělo být :(
Zatím pápá :)

Díky za dess

26. srpna 2009 v 14:56 | Bětuška

Tak už jsem konečně pryč ze Slovenska, ne že by se mi tam nelíbilo, ale už to byla nuda 3 týdny, no ale abych to nezakecala, moc bych chtěla poděkovat Evušce za nový dess, vůbec jsem si ho neobjednala, takže to pro mě bylo milé překvápko, ještě jednou díky! No a jdu konečně něco vložit, tak mi to chybělo!

Opět zde!

21. srpna 2009 v 14:54 | Bětuška

Ahojky všichni, teda vlastně hlavně SB čka, jsem teď na Slovensku u dědy, no vlasně jsem tady už dva týdny, budu tady ještě týden, takže bych chtéla prodloužit pozastavení. Píšu z místní knihovny, jak jinak a je tu slovenská klávesnice a strašně blbě se mi píše, sakra ani smajlík udělat nejde. Mám jenom hodinu, tak si jdu rychle přečíst e-maily a novinky co se staly. A protože jsem tady nemužu jít ani na Prince dvojí krve a to jsem se na něho těšila celé prázdniny, a doma už ho v kině nedávají :( . Snad mi ho někdo stáhne nebo ho néjakým zázrakem nékde uvidím :( .
No tak se loučím, zase za týden, ještě vás obejdu. Tak papa.

24.7.2009

24. července 2009 v 15:41 | Bětuška

Takže, protože 14 dní bude zavřená knihovna, musím pozastavit blog. Jenom kdybych se nějakým zázrakem dostala k PC, tak sem něco krátkého vložím. Nezapomeňte hlasovat o fotku měsíce srpna. Zatím se loučím.

10.7.2009 Omlouvám se!

10. července 2009 v 15:28 | Bětuška

Ahojky všichni, hlavně moje SB, moc se všem omlouvám, že jsem nebyla dva týdny na blogu, ale byla jsem na dovolené v osadě Vápenky s kamarádkou a nestihla jsem pozastavit blog. Tímto se omlouvám 1. že jsem neobíhala SB, 2. že jsem nepřidala žádné články, 3. že jsem nevyplnovala žádné bleskovky, neúčastnila jsem se žádných soutěží apod.

Ve Vápenkách bylo fakt krásně, za chvilku půjdu udělat vyhodnocení SB, které jsem taky prošvihla, taky brzo dodám fotky z Vápenek, abyste věděli jak mi tam bylo :) Tak zatím ppa.

19.6.09

18. června 2009 v 16:49 | Bětuška

Ahojky SB, píšu jen tak narychlo, s budoucí třídou už jsme domluvili slučák, tak jsem zvědavá jak to dopadne. A aby nedošlo k omylům: to, jak jsem psala, že mi sem nikdo nechodí, jsem nemyslela na ty , kteří sem chodí, tak abyste to neřekli. Jinak vás všechny zdravím a přeji krásný den :)

8.6.2009 - Nestíhám

8. června 2009 v 15:01 | Bětuška

Ahojky všichni, hlavně SBéčka, poslední dobou vůbec nestíhám táhnout dva blogy, doufám že pochopíte, když nebudu přidávat moc článků, je to taky tím že PC nemáma taky tím, že mám poříd něco jiného na práci než chodit pořád do knihovny :) Jinak nemám nic nového a jak tak koukám, tak ani o Hp toho moc nového a zásadního taky není :) TAKŽE ZATÍM ČAUKY :)

Honem koupit! - 3.6.2009

3. června 2009 v 15:43 | Bětuška


Takže konečně jsem se dočkala a v některém časopise vyšel plakát Emmy. Tím časopisem je Popcorn. Samo že jsem si to nemohla nechat ujít a tak jsem vysolila 47 Kč a radovala se. Nejen že tam byl její mega (!) plakát, ale byla tam i spousta super věcí. Např. o Stmívání, kter= je mojí druhou vášní :) Tak a tady máte obálku, když se pořádně podíváte do pravého dolního rohu...uvidíte tam...ano je to ona :)

 
 

Reklama