Novinky

Emmushka slaví dvacítku!!!

15. dubna 2010 v 16:57 | Bětuška

Vím, že tady teď skoro vůbec nebývám, ale tohle jsem nemohla propásnout! Naše milovaná Emma slaví už 20 let! Ano, 15. 4. 1990 se narodila v Paříži. Všechno nej Emmo!
Novinky :))

5. února 2010 v 10:04 | Bětuška

*** Potvrzeno: Relikvie jdou do 3D - Server The Hollywood Reporter potvrdil zprávu, že obě části Relikvií smrti budou převedeny do 3D formátu. Při návštěvě kina si tak budeme moci vybrat mezi 3D verzí a klasickou verzí.
*** Jedna nominace na Oscara! - Jednu nominaci obdržel i Princ dvojí krve, konkrétně se jedná o nominaci pro Bruna Delbonnela v kategorii nejlepší kamera. Jména vítězů budou oznámeny 7. března v Los Angeles.
*** Julie Walters o duelu s Bellatrix - Julie Walters (Molly Weasley) v nedávném rozhovoru o svém novém televizním projektu pohovořila i o své roli v Relikviích smrti:

"Opět se chystám se na natáčení Harryho Pottera. Paní Weasleyová toho má tentokrát hodně na práci. Zabiju totiž Helenu Bonham Carter. Navíc tady máme menší hůlkovou soutěž, nemůžu se dočkat. Bude smutné končit, protože všechny jsem je viděla vyrůstat. To ve vás zanechá stopy."

KOnčí web!

29. prosince 2009 v 13:27 | Bětuška

Tak tohle je vážně na houby, skončil úúúžasný web emma-watson.cz :( :(

Měli zaplatit doménu nebo co, já tomu moc nerozumím a prý jim tam psali nějaké oplzlé komentáře, fakt super web škoda :(

Kdopak chce být čarodějem???

17. prosince 2009 v 8:23 | Bětuška

Vzhledem k blížícím se svátkům pohody a radosti, na které se jistě všichni těšíte se rozhodla síť Mugglenet a společnost Alivans, která výrábí hůlky uspořádat speciální vánoční akci.
Hůlky, které Alivans vyrábí jsou z pravého dřeva, jejich cena je relativně nízká a navíc vše je poctivá ruční práce. Vše spočívá v tom, že když se zaregistrujete na Mugglenetu a objednáte si u Alivans hůlku alespoň za 20 dolarů, tak získáte navíc ještě speciální Mugglenet hůlku jejíž obrázek naleznete ZDE. Pro bližší informace doporučuji podívat se na Mugglenet.
Stránky společnosti Alivans najdete TADY.

***
potterweb.cz

Hazel Douglas jako Batylda

14. října 2009 v 14:33 | Bětuška

V minulých dnech byla do role Batyldy Bagshotové potvrzena herečka Hazel Douglas, která je v Británii známá spíš z televizní tvorby. O jejím obsazení se spekulovalo již na jaře, ale až teď byla definitivně potvrzena.

***
potterweb.cz

Ralph Fiennes začal natáčet Relikvie

7. října 2009 v 13:56 | Bětuška

Tom Felton, který začátkem tohoto týdne opět začal natáčet scény pro Relikvie smrti, se na svém Twitteru zmínil o zážitku z natáčení po boku Ralpha Fiennese:

"Měli jsme těžký den v práci. Učit se od nejlepších. Je to pro mě velká čest pracovat s Ralphem Fiennesem. On je tak talentovaný a profesionální."

Ralph Fiennes tak včera započal natáčení Relikvií. Bohužel však není jasné, o jakou scénu se konkrétně jedná. Můžeme to však zkusit odvodit. Kdy Draco a Voldemort vystupují v knize pohromadě?
***
potterweb.cz

Joshua Herdman potvrzen!

24. července 2009 v 15:05 | Bětuška

Další informace o sestavě herců účinkujících v Relikviích smrti. Do seznamu potvrzených osob se nám připisuje i herec Joshua Herdman, který byl hostem v London Film and Comic Con...

Zopakuje si svoji roli Gregoryho Goyla v Relikviích smrti Part. II
Josh také uvedl, že je možné, že se nevrátí Jamie Waylett jako Crabbe. Josh také připustil, že v důsledku toho bude zaměřena větší pozornost na Blaise Zabiniho - je potvrzena jeho role v Relikviích.

***
potterweb.cz

Krum a Doge v Relikviích!

21. července 2009 v 16:11 | Bětuška

41600787.jpg potterworld picture by cool-vercik
Stránka TLC potvrdila, že Stanislav Ianevski se vrátí jako Viktor Krum na scénu v Relikviích smrti.


Práce na poslední potterovce pokračují, nejnovější zprávy hovoří o tom, že nejblíže se budou natáčet scény z kapitoly Sedm Potterů a svatba Billa a Fleur.

Ve svatební společnosti nebude chybět ani Elphias Doge, do úlohy byl obsazen anglický televizní herec David Ryall.

***
Zdroj: SB Veronika

WIZARD '09 v Praze!

25. června 2009 v 8:10 | Bětuška

WIZARD '09

Přesně 15.7. 2009, pro mnohé den před premiérou Prince dvojí krve, se v Praze v prostorách Kulturního domu Ládví bude konat připravovaná akce WIZARD '09. Jedná se vlastně o tzv. con (z anglicekého slova convetion - setkání) fanoušků Harryho Pottera při příležitosti premiéry šestého filmového pokračování Harry Potter a Princ dvojí krve.
Na účastníky čeká celodenní program, který začne už od 13:00 a bude zakončen právě premiérou Prince v 00:01. Můžete se těšit na exkluzivní hosty, mezi kterýma nebude samozřejmě chybět ani herec Chris Pankin, který ve filmech o Harry Potterovi ztvárňuje jednoho ze šestice bratrů Weasleyových - Percyho Weasleyho. V programu nebude chybět ani autogramiáda s hercem, setkání s českými dubléry herců jako např. s Alešem procházkou (Severus Snape) či Jirka Kocman (Ron Weasley). Více informací o této akci se dozvíte po kliknutí na banner nad textem ↑

***
hermionagrangerova.blog.cz

Pět nových fotek od WB z natáčení PDK

18. června 2009 v 16:45 | Bětuška

Najdete je tady:::

potterweb.cz

Nálož plakátů

18. června 2009 v 16:42 | Bětuška

Příchod premiéry se nezadržitelně blíží a začala se objevovat spousta plakátů všech možných postav, postupně si je můžeš prohlédnout tady:::

***
potterweb.cz

Velký poster zlé party

18. června 2009 v 16:39 | Bětuška

Tak tady máme plakát čtveřice zlých postav z HP. Je tam Snape, Bellatrix, Draco atd.
Odkaz je zde.

Australská premiéra Prince 12.7. !

18. června 2009 v 16:26 | Bětuška
Australský deník Brisbane Times informoval o přesném datu uskutečnění premiéry filmu Harry Potter a Princ Dvojí Krve.Premiéra je naplánovaná na 12.července 2009 a bude se konat na Gold Coast.Akci bude mít v režii Warnes Bros Movie World.

***

Albert Runcorn obsazen!

18. června 2009 v 16:22 | Bětuška
http://img.photobucket.com/albums/v621/commonpeople/Guys/davidohara.jpg

Pro veřejnost se dostaly nové informace ohledně obsazení do posledních dvou filmů Relikvie Smrti. Pracovníka ministerstva magie Alberta Runcorna by měl ztvárnit skotský herec David O'Hara. Na Runcorna se pomocí mnoholičného lektvaru proměnil Harry, když společně s Ronem a Hermionou chtěli ukrást medailon.
V Denním věštci se určitě o tomto v budoucnu dozvíte i další informace ...


***
zdroj: priori-incantatem.sk a copy od harrypotter-world.blog.cz

Shoot tria pro Empire 2009

9. června 2009 v 16:17 | Bětuška

Tak tady máme krásný shoot tria z Relikvie Smrti:


Bradavice a Prasinky dokončeny

9. června 2009 v 16:15 | Bětuška
Kouzelný svět Harryho Pottera udělal krok vpřed a v těchto dnech již pracuje na posledních úpravách siluety Bradavického hradu nebo čarodějnické vesničky Prasinky.

Na fotografiích ZDE můžete vidět velké bradavické obloukovité okna (dosud zůstává překvapením, co se za nimi skrývá), dále vežičky, střechu pokrytou ledem a dokonce i s malou bílou sovičkou.

Jak víte, park by měl být spuštěn bohužel až v listopadu příštího roku, tedy s příchodem prvního dílu Relikvií Smrti v Orlando, na Floridě.

Líbací scénu už mají za sebou

9. června 2009 v 16:14 | Bětuška

V poslední knize o Harry Potterovi nám J. K. Rowlingová zprostředkovala kormě napínavých a akčních situací i několik romantických momentů mezi hlavními postavami. Jedním z klíčových okamžiků je vztah mezi Hermionou a Ronem. Spisovatelka však tímto rozhodnutím způsobila nejednu vrásku na čele Ruperta Grinta (Ron) a Emmy Watson (Hermiona), kteří si svůj společný polibek v novém filmovém vztahu před pár měsíci neuměli vůbec představit. Svůj vztah hodně krát označovali za sourozenecký, oba se společného polibku hrozili a věřili, že celé je to ještě přidaleko...

Scany ze samolepkového alba HP 6

9. června 2009 v 16:12 | Bětuška

Objevila se hromada scanů ze samolepkového alba k Princi dvojí krve na stránkách Portkey.it a to znamená, že bychom se podle všeho mohli "v nejbližší době" setkat s podobným albumem.
Scanů je opravdu hodně a proto zbývající najdete v celém článku a chtěla bych se omluvit že je semdávám takhle zmenšeně ale je to opravdu narychlo tak pro případné zájemce - ve zvětšení si je můžete prohlédnout v galerii www.snitchseeker.com nebo i na www.oclumencia.com.

free image host free image host free image host free image host

free image host free image host free image host free image host

Zase problémy s Emmou - další scan

26. května 2009 v 15:56 | Bětuškawww.emma-watson.cz

Emma napsala dopis!

26. května 2009 v 15:55 | Bětuška
Píše jak se jí líbilo ve Walesu, když natáčela scény z Lasturové vily. Obrázek je z www.emma-watson.cz

 
 

Reklama